2017 TOYOTA COROLLA İÇIN FAIZSIZ KAMPANYA BAŞLADI!

Sponsorlu Bağlantılar

Toyota’dan bayram öncesi fırsat kampanyalar Ramazan ayı boyunca devam edecek fırsatlarla hızlı bir şekilde devam ediyor.

 

Dizel ve benzinli motor seçenekleriyle 63.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan yeni Toyota Corolla için faizsiz kredi günleri önemli fırsatlarla devam ediyor.

 

9 farklı renk seçeneğiyle satışa sunulan ve 5 farklı motor seçeneğine sahip olan yeni Toyota Corolla, yakıt tüketimi ve teknik veriler açısından da önemli rakamları sunmaya devam ediyor.

 

6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik vites seçeneğine sahip olan bu araç, benzinli motorlarda ortalama 7 litre, dizel motorlarda ortalama 5 litre yakıt tüketmektedir.

 

Modele göre değişen oranlara sahip olan yeni Toyota Corolla, 0’dan 100’e 1.33 Dual VVT-i 6 ileri manuel vites seçenekli motorunda ortalama 10 saniyede, en yavaş motoru olan 1,4 D-4D 6 ileri MultiMode motorunda ise 14,7 saniyede ulaşmaktadır.

 

90 PS ile 132 PS arasında değişen güç seçeneklerine sahip olan yeni Toyota Corolla, saatte maksimum 200 km hıza kadar ulaşabilmektedir.

 

Özellikleri ve donanımıyla dikkat çeken bu araca sıfır araba kampanyası çerçevesinde ulaşmak isteyen bireysel müşterilere özel sadece bir araç için geçerli olacak olan faizsiz 28.000 TL kredi desteği sunulacaktır.

 

28.000 TL faizsiz kredi destekli Toyota Corolla kampanyası çerçevesinde 12 ay vade seçeneğinden yararlanarak siz de bu araca kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

2.333 TL aylık ödemeli 12 ay vadeli 28.000 TL faizsiz kredi kampanyasından yararlanarak siz de Toyota Corolla modelinin konforlu sürüş keyfinden yararlanmak istiyorsanız en yakın Toyota yetkili satış noktalarına uğrayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Life, Touch, Active, Advance olmak üzere 4 farklı model seçeneğinden birine sahip olmak için ve fırsatlardan yararlanmak için acele edin.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri:
google-site-verification: google54a9b399b3075342.html