2018 MODEL HONDA CIVIC ÖZELLIKLERI VE FIYATI

Sponsorlu Bağlantılar

Honda markasının en güçlü modeli olan Honda Civic, 10 nesil olarak piyasadaki yerini almaya devam ediyor. İlk nesli 1984 yılında üretilen Honda Civic sedan, zamana inat yeniden gelişerek daha teknolojik ve daha sportif bir tarzla 10. Jenerasyonuyla piyasadaki yerini almaya başladı.

 

Sektörün en çok beğenilen modelleri arasında yer alan ve sedan ile hatchback konforunu birlikte sunan 10. Nesil Honda Civic, bu alanda Türkiye’de en çok tercih edilen araçlardan biridir.

 

Aracın ilk etapta değişen tasarım anlayışı son derece beğenildi. Otomotiv yorumcuları tarafından 10 üzerinden 9 alan tasarım anlayışı bu alanda üretilen bütün modellerden tasarım açısından daha önde olduğunu gösterdi. 10. Nesil yeni jenerasyonla üretilen Honda Civic modelinde ilk göze çarpan özellik araçta sadece benzinli motor seçeneklerinin olmasıdır. 205 beygir 260 nm tork üreten Honda Civic 6 ileri manuel şanzıman ve 6 ileri otomatik şanzıman seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

 

7 inçlik dokunmatik multimedya ekranı, navigasyon sistemi, multimedya sistemi ve güvenlik detaylarıyla dikkat çeken yeni Honda Civic, LPG’li ve Benzinli motor seçenekleriyle alabileceğiniz seçenekler sunmaktadır.

 

Güvenlik özellikleri açısından da son derece güvenli araçlardan biri haline gelen 2017 Civic modelinde geri görüş kamerası, park asistanı ve sensörleri de güvenliğinizi artıran özellikler arasında yer almaktadır.

 

 

Hız sabitleme ve sınırlama, yokuş kalkış desteği gibi özellikleri de barındıran yeni Honda Civic 85 Bin TL ile 120 Bin TL arasında değişen fiyat aralıklarıyla satışa sunulmaktadır. Yakıt tüketimi açısından da benzinli motorlarda 7 ile 8 litre arasında tüketim oranları yansıtan yeni Honda Civic modelini daha yakından görmek için Honda bayilerine uğrayabilirsiniz.

 

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri:
google-site-verification: google54a9b399b3075342.html