2018 MODEL NISSAN LEAF ÖZELLIKLERI VE ANALIZI

Sponsorlu Bağlantılar

2018 Model Nissan Leaf Tanıtımı

Birçok modelin yeni tanıtımları gerçekleşirken Nissan da boş durmayıp yeni bir modelle sevenlerinin karşısına çıktı. Elektrikli otomobil olan model gelişmiş haliyle yollara düştü. Şimdi aracın ince detaylarına nelerin olduğuna bir göz atalım.

 

Bu model en gelişmiş elektrikli araç ve gelişmiş sürüş destek sistemi daha güvenli bir sürüş olanağı sağlıyor. Nissan Leaf da E- pedal teknolojisi baştan yeni fren deneyimi kazandırırmış oluyor. Önemli bir noktaya değinirsek aracın tek olarak şarj etmesi yol mesafesi olarak 378 km kadar gitme olanağı sunuyor.

 

Araçta hem iç tasarım olsun hem de dış kısmının tasarımları çekicili yani kendine hayran bıraktırıyor. Nissan kendi elini bu elektrikli 2018 Nissan Leaf modeli ile bu elektrikli araçlarda liderlik vasfını elinde bulunduruyor, diğer türden de yaygınlaşma ve gelişmesinde destekte bulunuyor. Bir diğer konu ise Leaf gelecek araçlar içinde performans olarak üstün nitelik olmalarına etkisi olacak gibi duruyor.

 

Bilindiği için Japonya da üretimi olan Nissan ilk piyasaya Tokyo’da düzenlenen fuarda sundu. Orda da bu konuşmalar üst yöneticiler ile birlikte elektrikli araçların en iyilerinden olduğu vurgusu yapıldı. Bunun sonucunda da müşterilere farklı deneyim sunacağını da öğrenmiş oluyoruz.

 

Nissan sürüşün ilerleyen zamanlardaki etkisini yeniden tanımlama noktasında şirketin stratejik planını otomobil ulaşım rolünü çok daha ileriye taşımayı kafasına koymuş bile. Yüksek kaliteli olan 2018 model Nissan Leaf da 7 inç olan renkli ekran bulunuyor. Navigasyon sistemi de yenilenmiş haliyle çıkmıştır.

 

Aracın Teknik Özelliklerine geçersek,

Leaf Boyutu: 4480 mm Uzunluğa/ 1790 MM Genişliğe/ 1540 mm yüksekliğe sahiptir. Boş aüırlı olarak da 1, 540 kg dır.

Leaf 110 3 Kw 320 nm tork güç üretimi yapıyor. Şarj süresi 16 saatte 3 kw yapıyor. Maksimum hız limiti ise 144 km/ s dir.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri:
google-site-verification: google54a9b399b3075342.html