2018 MODEL RENAULT KADJAR ÖZELLIKLERI VE KREDI KAMPANYASI

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Renault Kadjar Özellikleriyle Dikkat Çekmeye Devam Ediyor.

 

Renault’un yeni yıla özel fırsatlar kapsamında satışa sunduğu 2018 model Renault Kadjar modeline sahip olmak isteyenler için 12 bin TL kredi ile 12 aya varan ve yüzde sıfır faizli kredi olanaklarından yararlanarak siz de bu araca sahip olabilirsiniz.

 

Daha fazla kredi ve vade isteği olan alıcılar ise yasal süreç içerisinde en fazla kredi tutarı ve en fazla 48 ay vade ile yüzde 1,24 faiz avantajını kullanabilirler.

 

Yeni yılda sunulacak olan kampanyanın detaylarını da yazımızda görebilirsiniz. İşte, karşınızda 2018 model Renault Kadjar:

 

Arka park sensörü, ön park sensörü, geri dönüş kamerası, şerit takip sistemi, kör nokta uyarı sistemi, otomatik klima, 7 inç TFT renkli LED gösterge paneli gibi önemli teknolojik detaylar bulunmaktadır.

 

Bunun dışında elektrikli park freni, yağmur sensörü, deri direksiyon, panoramik cam tavan, ısıtmalı ön koltuklar, 17-19 inç arası alüminyum alaşımlı jantlar, karartılmış camlar gibi özellikler de aracın kullanımını son derece kolaylaştırmaktadır.

 

Bluetooth bağlantısı, yokuş kalkış desteği, hız ayarlayıcı ve sınırlayıcı, çocuk koltuğu sabitleyici, viraj aydınlatmalı ön sis farları yeni Renault Kadjar’ın göz alıcı donanımları arasında bulunmaktadır. Ayrıca ABS, ASR, ESC ve AFU sistemleri de güvenlik alanında mevcuttur.

 

Bahsettiğimiz Renault finansman kampanyası tüm yıllardaki 2018 Renault Kadjar modellerinde geçerli olmaktadır ve anlaşılmış finans kurumunun isteğine bağlıdır kampanyadaki faiz oranları yalnızca Maxi Koruma ‘kredi koruma sigortası’ ya da Maxi Değer ‘araç değer koruma sigortası’ ile birlikte yer almaktadır. Bu iki üründen birisinin satışı olmadığı durumda anlaşmalı finans kurumunun faiz oranları geçerli olmaktadır.

 

 

Kampanyalar birleştirilemez ayrıca kredi tahsis bedeli kredi ücretine dahil olamaz. Kampanyadaki maliyet oranları kullanılacak kredi miktarı ve vadeye bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca Renault Kadjar kampanyası stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2017 tarihine kadar ve Renault yetkili bayilerinde yer almaktadır.

 

Son olarak Ağustos ayı kampanyası kapsamında yeni Renault Kadjar fiyat aralığına bakacak olursak en alt paketi 99.300 TL’den başlayarak 144.250 TL’ye kadar varan fiyat avantajına sahiptir.

 

Alanlara şimdiden hayırlı olsun diyerek sözlerini burada sonlandırıyorum.

 

Bu ilana benzer arama terimleri:
google-site-verification: google54a9b399b3075342.html