2018 MODEL YENI AUDI A3 ÖZELLIKLERI VE DETAYLARI

Sponsorlu Bağlantılar

Yepyeni teknolojisi ve keskin çizgileri ile Alman markanın en küçük sedanı olan ve dikkat çeken modellerden birisi A3. Araç zaten üç neslin makyajlı versiyonu olarak piyasaya giriş yapacağı için yenilikleri dikkatinizi çekecektir.

 

Yeni 2018 Audi A3 Sedan, yepyeni görünümü ve donanımı ile spesifikasyon modeller arasında önemli bir yere sahip. Tasarım açısından baktığımızda A3 ile A4 modelleri arasında bazı benzerlikler göze çarpmaktadır.

 

Örneğin LED arka farları A4 modelini taklit etmiş gibi görünüyor. Yeni A3, kasa seçeneklerinde yeniliğe gitmekte ayrıca Sanal Kokpit ekranı ile dikkatleri üzerine çekmekte.

 

Dış görünüm açısından yeni Audi A3 makyajsız modellerine göre daha büyük biçimde tasarlanmış Ayrıca A4 formatında çerçeveli bir ızgara bulunmakta, yeni konsol anlayışı ile de göze çarpmakta bu konsolda 12.3 inç TFT ekranı sizleri karşılamakta kullanışlı bir yapıya sahip olan bu ekran hız göstergesi ses donanımlarını ve çeşitli bilgilere ulaşım olanağını sizlere sunmakta.

 

Yeni Audi A3’ün  mekanik güncellemelerine bakacak olursak 1.0 dan başlayarak 2.0 litrelik standart dört tekerden çekiş ve çift debriyajlı sistem ile birlikte 1.8 litrelik önden çekişli otomatik vitesli bir opsiyonu da bulunmakta.

 

Bunun yanı sıra Audi A3 için 1.6 tdi 110 PS 2.0 TDI 150 PS ve 184 PS güç üreten turbo dizel motorlar yer alacak. Güç açısından da daha agresif duruma gelmekte.

 

Yeni model Audi A3 Türkiye fiyatına bakacak olursak A4 modeline göre fiyatları daha uygun görünmekte. Aracımızın başlangıç fiyatı dolar değişimini düşünmezsek 149.588 TL ile donanımına göre 176.598 TL aralığında değişmektedir.

 

Siz de gelişen teknolojinin en önemli araçlarından olan 2018 model Audi A3 aracını daha yakından görmek için en yakın Audi yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 

Bu ilana benzer arama terimleri:
google-site-verification: google54a9b399b3075342.html