2017 MODEL OPEL ASTRA HATCHBACK ÖZELLIKLERI VE FIYATI

Sponsorlu Bağlantılar

Harika bir tasarım anlayışıyla üretilen ve 2016 yılının en iyi aracı seçilen yeni Opel Astra, 2017 yılına özel fırsatlarla satışa sunulmaya başlandı. Parasının hakkını sonuna kadar veren bir teknoloji ve teknik detaylarla üretilen yeni Opel Astra Hatchback, günümüz teknolojilerini her açıdan karşılayabilecek modernize edilmiş üst düzey bir anlayışla üretilmiştir.

Opel Astra Hatchback, yeni yılda da 2016 yılındaki başarısını devam ettirecekmiş gibi görünüyor. Teknik detayları açısından önemli araçlardan biri olan ve bu özellikleriyle de en çok tercih edilen modellerin başında gelen 2017 Opel Astra Hatchback, yakıt tüketimi açısından dizel ve benzinli motor seçeneklerinde farklı tüketim değerleri yansıtmaktadır.

 

Araç dizel motorlarda 100 km’de ortalama olarak 5 litre civarında bir yakıt tüketirken; benzinli motorlarda bu tüketim 8 litreye kadar çıkmaktadır. Bu açıdan kendi tarzının en iyi tüketim değerlerine sahip araçlarının başında gelmektedir.

 

Maksimum hız ve hızlanma süresi açısından da son derece iyi performans gösteren 2017 model Opel Astra Hatchback, saatte 190 km hıza kadar ulaşmakta olup aracın hızlanma süresi, yani 0’dan 100 km hıza ulaşma süresi ortalama 10 saniye civarındadır.

 

Fiyatları bakımından da ulaşılması kolay görünmese de sunulan kampanyalar açısından ulaşabileceğiniz modellerden biri olarak dikkat çekmektedir. Aracın başlangıç fiyatı 74.000 TL olup en üst modeli 117.000 TL’den satışa sunulmaktadır. Fiyatları açısından son derece iyi ve alınabilecek modellerden biri olarak dikkat çekmektedir.

Donanımsal açıdan da önemli özellikleri barındıran yeni Opel Astra Hatchback modelinde yokuş kalkış desteği, hız sınırlama ve sabitleme sistemi, şerit takip sistemi, 6 hava yastığı, otomatik yanan sis ve gece farları, park sensörleri, 7″ dokunmatik renkli ekran gibi birçok özellik bulunmaktadır.

Sıfır araba kampanyaları çerçevesinde sunulan 20 Bin TL faizsiz kredi desteğiyle bu araca rahat bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri:
google-site-verification: google54a9b399b3075342.html