2017 MODEL SEAT IBIZA ÖZELLIKLERI VE FIYATI

Sponsorlu Bağlantılar

Hatchback modellerinden birisi olan yeni Ibiza 2017 yılında Türkiye otomotiv sektöründe satışına devam edecektir. Son derece önemli donanım özelliklerine sahip olan yeni Ibiza fiyatları, yakıt tüketimi, teknolojisi ve tasarımı açısından son derece önemli modellerden birisi olarak dikkat çekmektedir.

 

2017 yılında piyasadaki yerini almaya hazırlanan Seat Ibiza şık bir tasarıma sahip olmasının yanında yakıt tüketimi açısından da görebileceğiniz en iyi araçlardan birisi olarak dikkat çekmektedir. Yakıt tüketimi açısından 100 kilometrede ortalama 4 litre gibi  müthiş bir yakıt tüketimine sahip olan Seat Ibiza, bu yönüyle Otomotiv sektörünün en düşük yakıt tüketimine sahip araçların başında geliyor.

 

Aerodinamik bir yapıyla ve göz alıcı çizgilerle etkileyici bir tasarıma sahip olan 2017 Ibiza akıllı teknolojik özelliklerle önemli fırsatlar sunuyor. Modern teknolojinin birçok özelliğini sunan Ibiza modelinde arka görüş kamerası, 6,5 inç dokunmatik renkli ekranlı Medya sistemi, Seat ses sistemi, full link teknolojisi gibi özellikler bulunmaktadır.

 

Standart güvenlik özelliklerinden daha fazlasına sahip olan 2017 Seat Ibiza aracında ikincil çarpışma freni, yorgunluk tespit sistemi, LED gündüz sürüş farları, yokuş kalkış desteği gibi özellikler  bulunmaktadır.

 

Opsiyonel olarak sunulan farklı renk paketleri ile hem dış donanım hem de iç donanım ve zevke göre rahat bir şekilde tasarlayabilirsiniz.

 

Yeni Ibiza modelinin en alt model fiyatı 49 bin TL olup en üst model fiyatı da 66 bin TL’den satışa sunulacaktır fiyatları hakkında alınabilecek önemli hatchback kasa yapısına sahip şehir içi kulanıma uygun önemli araçlarından birisi olarak dikkat çekmektedir.

 

Hem tasarım hem yakıt tüketimi hem de şehir içi kullanımına uygun olması açısından en çok tercih edilen modellerden birisi olan yeni Seat Ibiza aracını daha yakından görmek ve aracın test sürüşlerine katılarak performansını ölçmek istiyorsanız en yakın Seat yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

Bu ilana benzer arama terimleri:
google-site-verification: google54a9b399b3075342.html