YENI CITROEN C ELYSÉE ÖZELLIKLERI VE FIYATI

Sponsorlu Bağlantılar

Sedan B segmentinde yer alan 2017 model yeni model Citroen C Elysée aracının tanıtımı gerçekleştirildi. Ülkemiz için özel olarak hazırlanan ve makyajlanan yeni kasasıyla dikkat çeken Citroen C Elysée modelinin Türkiye’deki başlangıç fiyatı da açıklandı.

 

Yeni Citroen C Elysée modelinde önceki yıllara göre daha geniş bir bagaj hacmi ve sınıfının en iyi diz mesafesini sunan içyapısıyla yeni Citroen C Elysée modern bir hale getirilmiş gibi görünüyor. Aracın tamponu değişti, LED gündüz farları eklendi ve ızgarası yenilendi.

 

Birçok farklı renk seçeneği ile satışa sunulan Citroen C Elysée modelinde 506 litrelik bir bagaj hacmi bulunmaktadır. Bu da Sedan B segmenti için ideal sayılabilecek bir bagaj hacmi olarak dikkat çekmektedir.

 

 Ayrıca 6 farklı renk seçeneği ve 3 donanım paketi bulunan yeni Citroen makyajlı C Elysée aracında başlangıç seviyesi Life modelidir. Citroen C Elysée makyajlı modelinde dikkat çeken özelliklerden birisi de 7 inçlik dokunmatik ekran özelliğini ve wifi sistemi ile internet bağlantısının olmasıdır.

 

Dokunmatik ekranlı multimedya sistemi Bluetooth USB ve telefon görüşmelerini yapabileceğiniz birçok kolaylık sunuyor. 4 cam otomatik ve elektrikli olmakla birlikte elektrikli yan aynalar CD ve MP3 okuyuculu Bluetooth özellikli ses sistemi gibi donanımsal özellikleri de dikkat çekmektedir.

Konfor açısından size birçok rahatlık sunan yeni Citroen C Elysée modeli arka park sensörü ve 16 inçlik jantlarla son derece modern bir yapıya bürünmüş gibi görünüyor.

 

Aracın başlangıç fiyatı 59.500 TL olarak açıklandı. Bu açıdan da alabileceğiniz en uygun fiyata satılan modeller arasında yer almaktadır; ancak yeni Citroen C Elysée aracının rakipleri ise bu fiyatlarla satışa sunuldukları için biraz daha indirime gitmesi gerekiyor.

 

Özellikle Toyota Corolla, Opel Astra, Ford Focus gibi rakiplerle mücadele eden yeni Citroen C Elysee tercih edilebilirlik açısından biraz daha geri planda olduğu bir aşikâr.

 

Yeni Citroen C Elysee modelinin motor özelliklerine geldiğimizde 1.2 litrelik 82 beygir gücünde bir motorla birlikte 1.6 litrelik 92 beygir gücünde 234 tork gücüne sahip bir dizel motora barındırmaktadır.

 

Benzinli motorlarda görebileceğiniz en düşük yakıt tüketimine sahip olan yeni Citroen C Elysée ortalama 5 litre yakıt tüketmekte olup dizel motorlarda bu ortalama 4.1 litre civarındadır.

 

Sunduğu teknoloji ve donanım özellikleri ile beraber yakıt tüketiminde de son derece modern oranlar yansıtan yeni Citroen C Elysée başlangıç fiyatı açısından da alınabilecek önemli araçlar arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

 

Siz de aracı daha yakından görmek ve test sürüşlerine katılmak için en yakın Citroen yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri:
google-site-verification: google54a9b399b3075342.html