YENI MODEL HYUNDAI ACCENT ÖZELLIKLERI VE ANALIZI

Sponsorlu Bağlantılar

2018 Model Hyundai Accent(mk5) Donanım, Teknik özellikler

 

Büyük bir iddiayla giren Hyundai, sedan sınıfındaki modellere etkili ve güçlü bir araç ekledi. Hem tasarım olsun hem de dış yapısında farklılık yaşayan araç teknolojinin gelişimiyle de kaliteli malzemeler kullanılmıştır.

2018 model Hyundai Accent için böyle performansı yüksek aracın uygun fiyatlarla alabileceğimiz içinde dikkatleri üzerine çekiyor.

 

2018 Model Hyundai Accent(mk5) Teknik özellikleri

Gelişmiş özellikleriyle gelen Accent 1, 6 LT turbo dizel motor ve 7 ileri DCT şanzıman olarak karşımıza çıktı.

Aracımızda daha derli toplu şekilde olurken öz ızgara, mercekli farlar, sportif ön tampon, yan aynalar, arka stop lambaları gibi yenilikler araçtaki görünümde etki yaratmıştır.

Boyutsal açıdan ise de belirli bir uzunluk da büyüme yaşamıştır. Bunlara bakarsak 1729 mm genişliğe, 4385 mm uzunluğa, 1450 mm yüksekliğe sahiptir. Aks aralığı mesafesi de 2580 mm olarak belirlenmiştir.

Bir diğer satan yer Amerikan fuarları içinde 1, 6 lt gdi koduyla satışa çıkacak araç 132 ps güç üretim yapıyor ve 100 km lik hıza 10 saniye de ulaşıyordu. Şanzıman olarak ise 6 ileri otomatik kullanılıyor.

Hyundai Accent’i 1, 4 LT Kappa mpi motorla ile de göreceğiz. Bu donanımla da sunulacak araçta 6 ileri manuel şanzıman sunulacak ve 100 ps güç üretecektir.

Aracın iç yaşamı ise direksiyon simidi, kapı içerisindeki yenilikler şıklık katmıştır.

 

2018 Model Hyundai Accent(mk5)  Donanımları

Birçok yenilenmiş olan araçta 15 inçlik standart jantlar eşlik ederken 185/65 ebat da lastikler ortaklık yapacaktır.

7 inçlik multimedya ekranı, anahtarsız çalıştırma, usb ve aux girişi, iklime göre otomatik klima, lastik basınç sensörü, yokuş kalkış desteği, ve geri görüş kamerası gibi donanımlar yer alacaktır.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri:
google-site-verification: google54a9b399b3075342.html