2018 MODEL SUZUKI SWIFT ÖZELLIKLERI VE FIYATI

Sponsorlu Bağlantılar

2017 yılında yaşadığı değişiklikle 4. Jenerasyonuyla piyasadaki yerini almaya hazırlanan 2018 model Suzuki Swift, B segmentinin tasarım açısından en tatlı tasarımı sahip modellerinden biri olarak dikkat çekmektedir.

 

 

Yeni kasa Suzuki Swift tepeden tırnağa yaşadığı değişimle adeta ilgiyi kendi üzerine çekmeyi başaran B segmentinin önemli modelleri arasında yer almaya çalışan araçlarından biri olarak dikkat çekmektedir. Bu yazımızda objektiflere tanıtılan yeni Suzuki Swift modelinin görsellerini paylaşacağız ve araçla ilgili merak ettiğiniz her şeyi aktarmaya çalışacağız.

 

 

Yeni kasa 2018 model Suzuki Swift, 1.0 lt 3 silindirli 90 PS güç üreten motorla birlikte 1.4 litre 4 silindirli 140 PS güç üreten iki farklı motor seçeneğiyle satışa sunulacaktır. Bu bakımdan incelediğimizde performansı son derece iyi modeller arasında yer aldığını hemen söyleyebiliriz.

 

 

Yakıt tüketimi açısından değerlendirildiğinde benzinli ve dizel motor seçenekleriyle son derece düşşük tüketim oranları gösteren 2018 model Suzuki Swift; benzinli motorlarda 7 litre, dizel motorlarda ise 5 litrelik karma bir tüketim oranları göstermektedir.

 

 

Teknik detayları açısından incelediğimizde B segmentinde yer alan birçok standart donanım özellikleri bu araçta da yer almakta olup donanım açısından son derece iyi görünüyor. Hızlanma seviyesine baktığımızda 100 km hıza ortalama 13 saniyede ulaşan yeni kasa Suzuki Swift, maksimum 160 km hıza kadar çıkabilmektedir.

 

 

İşte, 2018 model Suzuki Swift modelinin donanımları:

  • Direksiyondan Kumandalı Radyo-CD ve MP3 Çalar

  • Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları

  • Yokuş kalkış desteği (Otomatik vitesli araçta)

  • Elektrik kumandalı ön ve arka camlar

  • Hız sabitleme sistemi

  • İçerden açılabilir yakıt deposu kapağı

  • Vites değiştirme göstergesi

 

 

Son olarak da aracın fiyatlarını inceleyecek olursak 59.000 TL ile 71.000 TL arasında bir fiyat aralığıyla satışa sunulması beklenen Suzuki Swift, açıdan da değerlendirilebilecek modeller arasında yer almaktadır. Siz de bu araçla ilgili detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri:
google-site-verification: google54a9b399b3075342.html